Skip to main content

БАЗОВИЙ КУРС ІМУНІЗАЦІЇ ПЕРЕД ЕПІДСЕЗОНОМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД COVID-19

МОЗ України нагадує про необхідність захистити себе та рідних від COVID-19 перед початком епідемічного сезону.

Для пацієнтів КНП «Міська поліклініка №11» ХМР достуна вакцина Janssen (Jcovden):   

  • векторна вакцина – Janssen (Jcovden), виробництва компанії Johnson&Johnson. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шиповидний білок вірусу SARS-CoV-2. Призначена для людей віком від 18 років. Схвалена до використання 76 країнами світу, включаючи США, Великобританію. Швейцарію, Канаду, держави Євросоюзу. В Україні для початкового курсу вакцинації запроваджують одну дозу.

Кому рекомендована вакцинація:

  • Усі люди віком18 років і старші мають отримати базовий курс імунізації двома дозами вакцини проти COVID-19.
  •  Бустерне щеплення можуть зробити усі люди старші 18 років, які отримали базовий курс вакцинації понад 6 місяців тому.
  • Другу бустерну дозу вакцини проти COVID-19 через щонайменше 4 місяці після першої можуть зробити усі люди віком від 60 років, а також люди у віці 18-59 років із хронічними хворобами.
  • Діти від 12 років можуть щепитися проти COVID-19 двома дозами вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Незначні інфекції, наприклад, застуда або субфебрильна температура, не є протипоказаннями до вакцинації. До прикладу, в США дітей щеплюють навіть у випадку підвищеної температури та ознаках ГРВІ, наголошують у МОЗ України.

Запрошуємо відвідати поліклініку та своєчасно провести вакцинацію, захистивши себе від важкого перебігу COVID-19. Кабінет щеплення (каб. №120, 1-й поверх) працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №11» ХМР


Інші матеріали

Перейти до вмісту