Skip to main content
АНОНСИ – НОВИНИ – ОБ’ЯВИ – ПОВІДОМЛЕННЯ

МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЛІКЛІНІКИ №11 ЗДАЛИ КРОВ НА ПОТРЕБИ ЗСУ

02.06.2023 лікарі та медичні сестри КНП «Міська поліклініка №11» ХМР взяли участь у донорському русі, який набув надзвичайно важливого значення під час воєнного стану.

Був організований виїзд групи медпрацівників для здачі крові. Багато з них здають кров неодноразово, раніше також брали участь у цій благородній місії.

Тепер, коли донорська кров рятує бійців ЗСУ, які захищають нас, наші життя, наші домівки, донорство набуває особливої ваги. Кров та її компоненти життєво необхідні багатьом пораненим воїнам, її потребують цивільні, що страждають від обстрілів, крім того, онкохворі, вагітні, люди після операцій, ДТП.

У найтяжчі часи як ніколи проявляється милосердя та солідарність. Саме це продемонстрували сьогодні колеги. Кожен з них свідомий того,  що допомагає рятувати життя наших героїв-воїнів та покращує якість життя тих, хто потребує трансфузії крові.

Упевнені, що своїм прикладом вони мотивуватимуть інших медичних фахівців та пацієнтів приєднатися до руху донорства крові, проявити акт людяності та гуманізму, а у кінцевому результаті наближати нашу Перемогу.

На знімках: медпрацівники поліклініки у Харківському обласному центрі крові

Перейти до вмісту