Skip to main content
АНОНСИ – НОВИНИ – ОБ’ЯВИ – ПОВІДОМЛЕННЯ

МЕДПРАЦІВНИКИ ПОЛІКЛІНІКИ №11 НАДАЮТЬ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ МЕШКАНЦЯМ САЛТІВСЬКОГО РАЙОНУ

Протягом всього періоду воєнного стану медичні працівники КНП «Міська поліклініка №11» ХМР забезпечують надання медичної допомоги пацієнтам. Переважно це мешканці Салтівського житлового масиву, що тривалий час суттєво потерпає від війни.

У медзакладі проводяться амбулаторні прийоми лікарів-терапевтів Центру первинної медичної допомоги та лікарів-фахівців Клініко-діагностичного центру, працюють клініко-діагностична лабораторія, рентген-кабінет, кабінет флюорографічних досліджень, маніпуляцій ний кабінет, проводяться УЗ-дослідження тощо.

Зважаючи на настання осінньо-зимового періоду та приходу холодів, у багатьох пацієнтів загострюється перебіг хронічних хвороб, з’являються вірусно-респіраторні захворювання. Тож лікарі поліклініки звертають увагу на необхідність ретельно слідкувати за своїм самопочуттям і своєчасно звертатися за медичною допомогою.

«Бережіть себе! Ми з вами!», – ці прості та зрозумілі слова щодня наповнюються конкретним змістом та турботою медичних працівників про харків’ян, які її потребують.

На знімках: робочі будні у поліклініці №11

Перейти до вмісту