Skip to main content

НАШ МЕДЗАКЛАД

Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка №11» Харківської міської ради  (до 2018 року – КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №11») – сучасний медичний заклад, що вже більше як чотири десятиліття надає кваліфіковану медичну допомогу харків’янам Салтівського району м. Харкова, які мешкають у одноіменному житловому масиві (мікрорайони №№ 606, 607, 608, 521, 524, 531, 533 та Північна Салтівка-1).

Це одна з найбільших харківських амбулаторно-поліклінічних медичних установ. Код ЄДРПОУ 03293758.

Поліклініка має ліцензію на медичку практику за всіма спеціальностями (ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики: реєстраційне досьє від 17.10.2018 № 03/1710-М, видана МОЗ України Наказом №1939 від 25.10.2018, безстроково).

Медичному закладу присвоєна перша акредитаційна категорія, яка була підтверджена 04.01.2021 року (акредитація: сертифікат МЗ №001783, перша категорія, видана Акредитаційною комісією при Департаменті охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації, наказ №1-к від 04.01.2021року; чинна до 04.01.2024 року, реєстраційний №0170).

Фахівці поліклініки ведуть прийом за 30 лікарськими спеціальностями, обслуговуючи понад 72 тисячі пацієнтів, які уклали декларації з лікарями-терапевтами первинної ланки.

З 2018 року в рамках медичної реформи колектив поліклініки здійснює комплексну діяльністю по реформуванню первинної ланки медицини, а з 2020 – вторинної ланки, отримуючи всебічну підтримку Харківської міськради, Департаменту охорони здоров’я ХМР, які забезпечують створення матеріальної бази та прийняття ефективних управлінських рішень. 


У структурі поліклініки Центр первинної медичної допомоги та Консультативно-діагностичний центр. Поліклініка має лікувально-діагностичну базу, яка відповідає сучасним стандартам і дозволяє виконувати різнопланові обстеження та проводити лікування.

 
До послуг пацієнтів жіноча консультація, до складу якої сходить мамографічний кабінет, укумплектований сучасним апаратом для УЗД-досліджень. Фахівцями консультації проводяться кольпоскопічні, гістероскопічні дослідження, ультразвукові дослідження з використанням ультразвуковою діагностичною системою Versana Essential у комплекті з вагінальним датчиком.

Прийом пацієнтів ведуть фахівці хірургічного відділення, денного стаціонару.

У поліклініці функціонує рентгенологічне відділення, яке оснащене цифровим низькодозовим флюорографом 12 ФК, цифровим рентгенодіагностичним апаратом «Медікс», 2012 року випуску, цифровим рентгенодіагностичним апаратом «Індіоскоп», 2018 року випуску та цифровим дентальним апаратом, сучасним цифровим мамографом.

У медзакладі функціонує стоматологічне відділення, де надається широкий спектр терапевтичної та хірургічної стоматологічної допомоги на платній основі, ургентна стоматологічна допомога надається у повному обсязі безоплатно.

Також у медзакладі успішно працює реабілітаційне відділення, у якому представлені всі види фізіотерапевтичного впливу, що дають можливість раціонально поєднувати медикаментозну терапію та фізичні фактори, підвищуючи ефективність лікування.

У структурі медзакладу спеціалізовані кабінети, які надають медичні послуги, а саме: неврологічний, офтальмологічний, отоларингологічний, кардіологічний, ендокринологічний, ревматологічний, кабінет інфекційних захворювань, кабінет функціональної діагностики, кабінет гастроентеролога, фізіотерапевтичний, процедурний кабінет, кабінет щеплення, психотерапевтичний, кабінет ультразвукової діагностики, обладнаний сучасним цифровим обладнанням для УЗ-досліджень виробництва Італії (2022 року).

Тут працює потужна клініко-діагностична лабораторія, яка має відповідну атестацію органів державного метрологічного контролю. Лабораторія оснащена сучасними аналізаторами (біохімічним, гематологічним і сечовим). Її фахівці виконують до 2300 досліджень у день.

З 2000 року колектив очолює Олена Георгіївна Шаповалова, кваліфікований лікар з багаторічним стажем та досвідчений управлінець.

Професійний колектив медпрацівників нараховує понад 300 співробітників, з них більш як 100 кваліфікованих лікарів та стільки ж медсестер. Понад 76% лікарів та 72% середнього медичного персоналу мають вишу та першу кваліфікаційні категорії.

Медичні працівники систематично працюють над підвищенням професійного рівня, навчаючись на курсах підвищення кваліфікації та відвідуючи тематичні курси за спеціальністю в Харківській медичній академії післядипломної освіти, інших освітніх центрах та мають відповідні сертифікати. Для них притаманне не лише постійне фахове вдосконалення, але й відкритість до новацій.

У поліклініці №11 успішно впроваджуються інформаційні технології (цей процес,  започаткований у 2017 році, безперервно триває дотепер). Проведена коп’ютеризація робочих місць. Лікарі та медичні сестри успішно оволоділи програмним забезпеченням, яке використовується у процесі медичної діяльності. Функціонує офіційний веб-сайт поліклініки, розширюючи інформаційне поле медустанови. 

Медзаклад є учасником пілотного проекту Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради та ТОВ «Технології для людей» по використанню медпрацівниками мобільного додатку в процесі лікарських прийомів пацієнтів з вадами слуху, що спрямований на покращення комунікації медиків з пацієнтами.

Нововведення, які потребують додаткових зусиль організаційного характеру, освоєння нових знань надбання необхідних навичок, отримують схвальну оцінку медичних працівників поліклініки, які розглядають їх, як такі, що слугують головній меті – наданню якісної та ефективної медичної допомоги харків’янам.

Фахівці медичного закладу проводять диспансерні та профілактичні огляди, здійснюють динамічний нагляд запацієнтами. Основні зусилля спрямовані на виявлення захворювань на початкових стадіях, призначенні ефективних лікувально-профілактичних заходів та їх проведення з використанням широких можливостей, які має ця багатопрофільна медична установа. 

Поліклініка – учасник багатьох міських програм. У медзакладі створена і функціонує Школа відповідального батьківства, Школа для хворих на цукровий діабет.

Надання медичної допомоги фахівцями КНП «Міська поліклініка №11» ХМР у період воєнного стану не припиняється не на день. Навіть у період, коли в результаті двох ворожих обстрілів (лютий, березень 2022 року) будівля медзакладу зазнала значних руйнувань, лікарі та медсестри продовжували працювати на станціях метро, в інших місцях евакуації городян, забезпечували дистанційне консультування, тощо. Відразу після ремонту систем енергозабезпечення та водопостачання у поліклініці були відновлені лікарські прийоми.

Сьогодні пацієнтам поліклініки (переважно це мешканці Салтівського житлового масиву, що тривалий час суттєво потерпає від війни, а також внутрішньо переміщенні особи з Харківської області) доступний увесь спектр медичних послуг. Повноцінно працюють Центр первинної медичної допомоги, Консультативно-діагностичний центр, лікувально-діагностичні підрозділи, технічні служби.
      
Керівництво медзакладу докладає зусиль не лише для забезпечення якісної медичної допомоги, але й крок за кроком відновлює будівлю, додаючи зручностей і пацієнтам, і медикам. Щобільше, збережена матеріально-технічна база поліклініки поповнюється новим сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, яке вже сьогодні слугує людям.


За роки діяльності колектив медичного закладу та його кращі співробітники удостоювались нагород та відзнак різного гатунку
за професіоналізм та високий рівень надання медичних послуг населенню. 

   


 
Напередодні професійного свята Дня медичного працівника – 2023 сумлінна праця колективу КНП «Міська поліклініка №11» ХМР в умовах воєнного стану, професіоналізм його лікарів, медичних сестер були вшановані нагородами.

Колектив поліклініки нагороджено Подякою Харківського міського голови за сумлінну й плідну працю, надання медичної допомоги в умовах воєнного стану, високий професіоналізм, вагому гуманітарну допомогу  мешканцям м. Херсона, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. Директору поліклініки О.Г Шаповаловій вручена Почесна грамота Харківської міської ради та Почесна грамота Департаменту охорони здоров’я ХМР.

Адміністрація медзакладу вже не один рік плідно співпрацює з громадськими ветеранськими організаціями Салтівського району. Налагодження партнерських стосунків та постійної комунікації допомагає медикам у якісному проведенні комплексних медичних профоглядів. Про цю плідну співпрацю неодноразово писали регіональні засоби масової інформації.

Колектив поліклініки справедливо вважається соціально-відповідальним, про що свідчить активна життєва позиція медпрацівників. Тут дбають про ветеранів, які працюють умедзакладі. Показовими фактами є участь медиків у доброчинності, до якої вони долучаються як у мирний, так і у воєнний час.

«Чотири десятиліття колектив поліклініки №11 надає багатопрофільну медичну допомогу мешканцям Салтівського району. Ми дбайливо бережемо добрі традиції, що склалися за цей час, і наповнюємо їх новим змістом, – зазначає директор КНП «МП №11» ХМР Олена Шаповалова.У нас працюють висококваліфіковані фахівці, яким притаманні чудові людські якості – щирість, відкритість, співчуття, готовність прийти на допомогу не лише відповідно до професійних обов’язків, але й за покликом душі.

Дуже цінуємо довіру наших пацієнтів і робимо все, щоб її виправдовувати! У складних реаліях сьогодення попри війну колектив КНП «Міська поліклініка №11» ХМР налаштований на плідну працю, від результатів якої залежить найцінніше – здоров’я українців. До Перемоги – разом!».
 

Перейти до вмісту