Skip to main content

МЕДОГЛЯДИ

Багатопрофільний амбулаторно-поліклінічний медичний заклад КНП «Міська поліклініка №11» ХМР має багаторічний досвід проведення медоглядів різних груп населення. Досвід медичних працівників та наявність сучасного діагностичного обладнання слугує запорукою їх якісного та комфортного проведення.

Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій розроблено на виконання статті 17 Закону України “Про охорону праці”.

Попередні медичні огляди проводяться під час прийняття громадян на роботу з метою:

  • визначення стану здоров’я працівника та можливості виконання без погіршення здоров’я професійних обов’язків в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища та трудового процессу;
  • виявлення професійних захворювань, що виникли раніше при роботі на попередніх виробництвах.

Періодичні медичні огляди працівників мають на меті:

  • своєчасне виявлення професійних захворювань (загальних та виробничо зумовлених);
  • вирішення питання щодо можливості працівника продовжувати роботу в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів трудового процесу.

Позачергові медичні огляди проводяться за ініціативою самого працівника або роботодавця.

Для проведення медичного огляду працівників роботодавець повинен укласти або вчасно поновити договір з лікувально-профілактичним закладом та надати список осіб, які підлягають медичному огляду.

З питань проведення медичних оглядів у КНП «Міська поліклініка №11» Харківської міської ради звертатися до кабінету профілактики (кабінет №89-а 3-й поверх) з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00

Перейти до вмісту