Skip to main content

ТЕСТУВАННЯ МЕТОДОМ ЕКСПРЕС-ДІАГНОСТИКИ (ШВИДКИЙ ТЕСТ НА АНТИГЕН) ПРОВОДИТЬСЯ У ПУНКТІ ЗАБОРУ БІОЛОГІЧНОГО МАТЕРІАЛУ ПОЛІКЛІНІКИ №11

До уваги пацієнтів поліклініки! У КНП «Міська поліклініка №11» ХМР створено пункт забору біологічного матеріалу для тестування пацієнтів з підозрою на захворювання  Covid-19. Місце знаходження пункту: пр. Тракторобудівників, 105-А, м. Харків, 61129  (цокольний поверх будівлі поліклініки з окремим входом).

Посилання на аналітичні панелі (дашборди) МОЗ України з мапою пунктів забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19.

Робота кабінетів приводиться з метою своєчасного виявлення інфікованих коронавірусом, розширення доступу до тестування та більш ефективному подоланню пандемії на виконання розпорядження №157 керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби.

Тестування пацієнтів на ковід є частиною послуги  на первинному рівні медичної допомоги та при амбулаторній допомозі.

До стандарту первинної медичної допомоги додано скринінгове обстеження – тестування методом експрес-діагностики – швидкий тест на антиген, результат якого можна отримати через 15 хвилин після тестування.

Нагадуємо, що скринінгове дослідження на визначення антигену SARS-CoV-2 проводять:

  • людям з підозрою на COVID-19;
  • людям з симптомами тяжкого гострого респіраторного синдрому, інших ГРВІ або з ознаками пневмонії;
  • пацієнтам, які підлягають плановій госпіталізації;
  • особам, які були у тісному контакті з хворим на COVID-19 та тим, хто повернувся з регіонів, де зафіксовано масштабне поширення COVID-19.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №11» ХМР

 

Інші матеріали

Перейти до вмісту