Skip to main content
АНОНСИ – НОВИНИ – ОБ’ЯВИ – ПОВІДОМЛЕННЯ

ДІАГНОСТИКА НА НАДСУЧАСНОМУ ОБЛАДНАННІ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З ПРОБЛЕМАМИ ЗОРУ У ПОЛІКЛІНІЦІ №11

Погіршився зір? Проблеми з очима? А грошей на обстеження в приватній клініці немає – вихід  є. Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 11» Харківської міської ради запрошує харків’ян на безкоштовну консультацію та діагностику.

Вже рік триває війна в Україні. На долю харків’ян випало найбільше лиха від агресора. Та ми вистояли і тримаємось! Міцно тримається і наша поліклініка – понівечена ворогом, але стоїть і турбується за долю кожного пацієнта.

Попри складнощі через війну і зруйновану економіку, наш медзаклад працює в повному об’ємі. Нам вдалось зберегти існуюче обладнання і придбати нове. Серед якого і апарати для офтальмологічних досліджень.

Тож Міська поліклініка № 11 обладнана надсучасними високоточним медобладнанням для діагностики і лікування глаукоми, близорукості, далекозорості, порушення чіткості зору і багато інших хвороб, з якими стикається майже не кожна людина середнього віку, тим паче пенсіонери.

Як відомо, всім харків’янам, заклад не припиняв роботу з перших днів війни. Під обстрілами і бомбардуваннями медики надавали професійну допомогу людям.

Двері для пацієнтів відкриті і сьогодні. Руйнування, блекаути позаду, сподіваються працівники поліклініки.

Обстеження в нашій поліклініці проводиться безкоштовно. Всебічну підтримку нам надає держава. Тож до нас ви можете звертатись без страху, що не вистачить грошей. Також наші послуги з діагностики хвороб зору на сучасному обладнанні – безкоштовні.

Ми комунальний заклад, і Харківська міська рада на чолі з мером, Ігорем Олександровичем Тереховим, підтримують наш заклад весь час війни. Без такої допомоги міської влади нам було б важко прожити цей рік. Тож щиро дякуємо за підтримку! Ми не втратили жаги до життя і любові до професії. Всі наші лікарі працюють самовіддано, інколи ризикуючи своїм здоров’ям і життям заради наших пацієнтів.

Запрошуємо пройти обстеження зору в КНП «МП № 11» ХМР!

КОМПЬЮТЕРНА ПЕРИМЕТРІЯ – це метод виявлення периферичного (бокового) і центрального поля зору. Поле зору – це простір навколо людини, який вона бачить нерухомим оком. Метод дозволяє оцінити стан зорової системи, діагностувати хворобу ока, відхилення функцій сітківки і зорового нерва, виявити глаукому, обмеження зорового простору. А також використовується при діагностиці неврологічної патології.

  

РЕФРАКТОМЕТРІЯ – метод, який використовується для визначення рефракції (міопія (короткозорість) – це порушення гостроти зору, при якому відбувається спотворення різкості зображення вдалині; гіперметропія (далекозорість) – це порушення гостроти зору вдалину і поблизу; астигматизм – це порушення гостроти зору, при якому усі предмети навколо виглядають спотвореними і розмитими). Метод дозволяє оцінити, наскільки чітко людина бачить віддалені предмети та допомагає проводити правильну корекцію зору (підбір окулярів) для далі та читання.

 

Будь-які порушення гостроти зору – це привід звернутися до лікаря. Не рекомендується самостійно підбирати окуляри.

ПНЕВМОТОНОМЕТР – унікальний апарат, який вимірює тиск ока повітрям не торкаючись самого ока. Виявляє підвищений тиск, і головне, що процедура короткотривала – всього до 2 хвилин.

Наші офтальмологи лише протягом двох останніх місяців виявили у пацієнтів 32 глаукоми. З них 10 людей працездатного віку.

У нас ви можете отримати комплексну медичну допомогу. За потреби пройти й інші дослідження для діагностики захворювань очей та порушень зору за електронним направленням Вашого лікаря-терапевта.

Обстеження за електронним направленням безкоштовно, при самозверненні – це платна послуга.

Будьте здорові та пам’ятайте, що вчасне виявлення хвороби – запорука швидкого одужання без ускладнень.

 

Інформація за телефонами:

  • 0665388933 – 725-08-55
  • 0975600842 – 725-08-56

Інші матеріали

Перейти до вмісту