Skip to main content
ДАЙДЖЕСТИ МОЗ УКРАЇНИ

ОПУБЛІКОВАНО ДРУГИЙ СІЧНЕВИЙ НОМЕР ДАЙДЖЕСТУ МОЗ УКРАЇНИ. ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ

До уваги пацієнтів поліклініки – другий номер Дайджесту Міністерства охорони здоров’я України, що вийшов 17 січня 2018 року. Цього разу національна медична стіннівка присвячена плану впровадження медичної реформи.

У Дайджесті ми окреслили ключові дати та основні етапи впровадження медичної реформи, – значиться на у анонсі дайджесту на сайті МОЗ України.

«Реформа розпочалась з піврічного підготовчого етапу. Виплати розпочнуться у другому. Ми суттєво – від півтора до двох разів – збільшуємо фінансування за новим механізмом “гроші ідуть за пацієнтом”, для цього закладено достатньо коштів у бюджет. Але це станеться лише в тих містах, громадах або районах, які розпочнуть реформу у себе», – говорить заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

У Дайджесті ви знайдете перелік важливих нормативних актів, які уже прийняті для імплементації реформи, а також список головних задач для медзакладів і місцевої влади на 2018 рік. Ми склали словник реформи: пояснюємо терміни, які поки є новими для системи охорони здоров’я.

 

 

Інші матеріали

Перейти до вмісту