Skip to main content

УРЯДОВА ПРОГРАМА «ДОСТУПНІ ЛІКИ»: РОЗШИРЕНО РЕЄСТР ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ

Міністерство охорони здоров’я опублікувало оновлений список препаратів, які пацієнти можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою за програмою “Доступні ліки”.

З серпня поточного року лікарі КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №11», приймаючи пацієнтів, роблять призначення та виписують рецепти в рамках діючої програми «Доступні ліки» виходячи з оновленого реєстру (його можна переглянути за посиланням).

Реєстр розширено на 42 препарати, тож віднині до нього загалом входить 199 лікарських препаратів 43 виробників. Показово, що 21 виробник представляє країни Євросоюзу , 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю.

Повідомляється, що у новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет II типу, 4 – бронхіальну астму в порівнянні з попередніми місяцями.

Програма «Доступні ліки» була започаткована у квітні 2017 року. Уряд держави визначив її мету як вирішення одного з ключових завдань – покращання добробуту українців і подовження тривалості життя в Україні. Медпрацівники КЗОЗ «ХМП №11» активно включились у роботу по реалізації програми, проводять широку роз’яснювальну роботу та відпрацювали алгоритм проведення прийомів та виписку рецептів пацієнтам. Програмою скористалась значна кількість пацієнтів нашого медичного закладу.

Інші матеріали

Перейти до вмісту